Továbbra is hibátlan a Nagyatádi FC

Bár rezgett a léc, de végül idegenben is sikerült megszerezni a három pontot a vármegyei első osztály 10. fordulójában a nagyatádiaknak.

Somogysárdi SE – Nagyatádi FC 1:2 (1:0) Gólszerzők: Márton Csaba Dávid; Juhász Ákos (2)

Kéthetes szünet után lépett újra pályára a Nagyatádi FC. Somogysárd otthonában. A hazaiak az első félidő közepén megszerezték a vezetést, amire a játékrészben nem érkezett a mieink részéről válasz. Végül a nagyatádi gólra a 75. percig kellett várni, amikor Agócs Ákos játékvezető büntetőt ítélt az NFC-nek, amelyet Juhász Ákos értékesített. A hajrában aztán újra Juhász Ákos talált be az ellenfél kapujába, így, ha nehezen is, de sikerült megszerezni a három pontot.

Ezzel a győzelemmel továbbra hibátlan a Nagyatádi FC a bajnokságban, de szombaton is nehéz mérkőzés vár a csapatra, ugyanis a Mudin Imre Sportcentrumban szomszédvári rangadót rendeznek, a harmadik helyezett Csurgó érkezik vendégségbe. A mérkőzés 14:30-kor kezdődik.