Tízből tíz

Szomszédvári rangadót játszottak tegnap Nagyatádon, a Csurgó csapata látogatott a Mudin Imre Sportcentrumba szombaton délután.

Nagyatádi FC – Csurgói TK 3:0 (1:0) Gólszerzők: Csikós Ádám, Juhász Ákos, Markovics Bence

A mérkőzés előtt csupán egy vereséggel a harmadik helyen álló Csurgó érkezett Nagyatádra tegnap a vármegyei első osztály 11. fordulójában. Az előjelek tehát a ténylegesnél szorosabb meccset feltételeztek, de az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy az NFC ebben a szezonban is megállíthatatlan. Az első játékrészben Csikós Ádám szerezte meg a vezetést a mieinknek, majd a második félidő hajrájában két további gólt szereztek a nagyatádiak, és sima győzelmet arattak.

A következő fordulóban Balatonlellére látogat a Nagyatádi FC, ők mindössze egy vereséggel állnak a második helyen, és a 33 lőtt góljuk mellé mindössze nyolcszor találtak be a kapujukba.

(Fotók: Pünkösd Márton)